W szeregach bieszczadzkiego TOnZ-u znajdują się najlepsi przewodnicy po regionie, służący swoją fachową wiedzą, doświadczeniem i przedewszystkim pasją, którą mogą się z Państwem podzielić na wycieczce indywidualnej, bądź grupowej. Poniżej prezentujemy profile działalności naszych przewodników. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z ich usług.

 

 

  • Bogdan Augustyn – specjalizuje się w turystyce kulturowej Karpat. Architektura sakralna, budownictwo wiejskie, zabytki miast i miasteczek galicyjskich. Proponuje trasy autorskie po  cerkwiach i kościołach. Wycieczki po Bieszczadzie i na Kresy. Przejścia górskie techniką nordic walking. Prezentacje multimedialne: Łemkowie, Bojkowie, cerkwie, kościoły, ikony, ikonostas, UPA.

 

      Tel: 607-089-740,  e-mail: b.augustyn60@gmail.com

 

  • Andrzej Stachyrak - Przewodnik górski i terenowy. Przejścia grupowe i indywidualne. Trasy rowerowe. Zimą górskie wyprawy na skiturach. Karpaty polskie i ukraińskie.

 

      Tel: 696-260-010

 

  • Franciszek Bryndza - Organizator ruchu turystycznego. Przewodnik górski i terenowy. Przejścia grupowe i indywidualne. Wycieczki do Lwowa i na Kresy.

 

      Tel: 605-168-698

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach tego serwisu (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)

chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.Wszelkie prawa zastrzeżone

All rights reserved 

© 2011 TOnZ - Oddział Bieszczadzki